Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Nasze salony:
ul. Łaszczowiecka 1D, 22-600 Tomaszów Lubelski
ul. Lwowska 83, 22-600 Tomaszów Lubelski

Tel. (84) 664 68 74   Fax (84) 664 68 75

Historia firmy

Historia firmy RAD-MARK

Początek działalności firmy sięga roku 1992, kiedy to Radosław Zawadzki i Marek Lipski założyli Przedsiębiorstwo Handlowe RAD-MARK s. c. z siedzibą w Tomaszowie Lubelskim. Do roku 2002 sprzedaż odbywała się w mającym  136 m2sklepie przy ulicy Lwowskiej 83. Głównym profilem działalności wówczas był handel wyposażeniem łazienek ze szczególnym naciskiem na sprzedaż płytek ceramicznych. 

Efektywny wzrost sprzedaży i zaaklimatyzowanie się na rynku lokalnym spowodowały dążenie firmy do stopniowego rozszerzenia asortymentu towarów handlowych. W ofercie firmy pojawiły się farby, tynki, docieplenia, panele podłogowe, drzwi, wełna mineralna i styropian, narzędzia budowlane i elektronarzędzia. Rozszerzenie asortymentu wymusiło na właścicielach konieczność otworzenia nowej placówki handlowej i magazynowej. W 2002 roku na skutek zakupienia i zagospodarowania części terenów należących do WSK w Tomaszowie Lubelskim przy ulicy Łaszczowieckiej, powstał drugi sklep. Zmianie uległa wówczas również nazwa firmy oraz forma prawna, która od 2002 roku po dzień dzisiejszy brzmi: "RAD-MARK" Radosław Zawadzki i Marek Lipski Spółka Jawna. 

W chwili obecnej firma RAD-MARK Sp.j. posiada dwie placówki handlowe zlokalizowane w Tomaszowie Lubelskim. Ponadto spółka RAD-MARK  posiada większość udziałów w innej firmie  - PPZ SŁAWA  - z siedzibą w Tomaszowie Lubelskim i oddziałami  o nazwie SŁAWA Salony Pięknych Wnętrz w Lublinie o takim samym charakterze działalności jak placówki RAD-MARKu w Tomaszowie Lubelskim.

Witryna stworzona na platformie