Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Nasze salony:
ul. Łaszczowiecka 1D, 22-600 Tomaszów Lubelski
ul. Lwowska 83, 22-600 Tomaszów Lubelski

Tel. (84) 664 68 74   Fax (84) 664 68 75

Dystrybucja materiałów budowlanych – o firmie RAD-MARK

Chcesz gustownie urządzić swoje "nowe" wnętrze? A może odrestaurować "stare"? Sprawimy, że stanie się to dla Ciebie przyjemnością, a nie koniecznością! Pomożemy Ci w profesjonalnym doborze materiałów najwyższej jakości, zaaranżujemy wygląd Twojego wnętrza, a jeśli zachcesz to wykonamy ich montaż bądź polecimy Ci profesjonalnego wykonawcę. Wszystko to znajdziesz w firmie RAD-MARK w Tomaszowie Lubelskim!

Jesteśmy dystrybutorem materiałów budowlanych na terenie powiatów Tomaszów Lubelski i Zamość. Specjalizujemy się w sprzedaży produktów wysokiej jakości takich firm jak: Classen, Voster, Invado, Barlinek, Tarkett, Kronoplus, Tytan, Weber, Śnieżka, Paradyż, Opoczno, Cersanit, Tubądzien, Ceresit, Tytan, Dekoral, Śnieżka, Dulux  oraz wielu innych. W swojej szerokiej ofercie posiadamy ponad 12 000 indeksów towarowych, wśród których znajdują się panele podłogowe i ścienne, podłogi drewniane, drzwi zewnętrzne i wewnątrzlokalowe, stolarka okienna, artykuły hydrauliczne, chemia i narzędzia budowlane, systemy dociepleń, armatura łazienkowa i akcesoria łazienkowe, farby, tapety ścienne i inne artykuły dekoracyjne, płytki ceramiczne, meble łazienkowe.

Oprócz dystrybucji materiałów budowlanych gotowych posiadamy mieszalniki farb i tynków marki Śnieżka, Selena oraz Lico Mix, które pozwalają wyprodukować szeroką gamę farb i tynków zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Na życzenie klienta zajmujemy się również tworzeniem aranżacji wnętrz ze szczególnym naciskiem na projektowanie łazienek oraz tworzenie całościowej wizualizacji z udziałem stolarki otworowej, podłóg oraz tynków ozdobnych. 

Dla klientów indywidualnych oferujemy montaż sprzedawanych przez nas produktów, dzięki któremu  korzysta on z wydłużonej gwarancji na wybrany asortyment. Przy pracach specjalistycznych, których my nie wykonujemy, współpracujemy z najlepszymi specjalistami w danej branży lub polecamy sprawdzonych fachowców.

Firma oprócz obsługi detalicznej specjalizuje się w sprzedaży hurtowej. W ostatnich latach pozyskaliśmy do współpracy wiele firm polskich i zagranicznych, szczególnie ukraińskich. Od 2 lat specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług w zakresie dostaw towarów do inwestora oraz  wykończeniach wnętrz pod klucz.

Nieustanny, dynamiczny rozwój, a przede wszystkim zaufanie klientów sprawiają, że z roku na rok osiągamy coraz wyższą pozycję na rynku lokalnym oraz wśród nabywców  z Ukrainy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Witryna stworzona na platformie